Phonak v České republice

Značku Phonak v České republice reprezentuje již 14 let lokální distributor - společnost REJA. Sluchadla Phonak jsou distribuována do ordinací odborných lékařů, foniatrů a nemocnic v České republice.


REJA spol. s r. o.

Odborně vyškolený zkušený personál v zázemí 11 vlastních poboček, vybavených moderním diagnostickým zařízením, poskytuje nadstandardní individuální poradenskou a konzultační činnost pro klienty všech věkových skupin, kteří se potýkají s nedoslýchavostí. Naším cílem je najít komplexní řešení pro srozumitelnost poslechu v každé poslechové situaci, včetně doporučení příslušenství sluchadla pro poslech televize, telefonování, nebo školní či pracovní prostředí. Samozřejmostí je poskytování servisních služeb pro sluchadla a jejich příslušenství.Do not delete or try edit this element

Lepší poslech začíná u násDo not delete or try edit this elementNovinky, události a společenské aktivity

 

Přečtěte si nejnovější zprávy o událostech, nových produktech a našich aktivitách. 


 

 

 

Nová pobočka v Olomouci

20.08.2022

 

Navštivte nás! Náš odborný personál Vám ochotně poradí, případně poskytne drobný servis sluchadel značky Phonak. Na místě si rovněž můžete zakoupit baterie a prostředky pro údržbu sluchadla. Pro Váš větší komfort doporučuje-me zavolat si předem a domluvit si konkrétní čas návštěvy.

 

 

Více informací

 

Sluchadla umíme online

14.05.2021

 

Využijte služeb online a na dálku pro servis sluchadel zásilkovou formou nebo asistovaný servis. Sjednejte si konzultaci online k výběru poslechového řešení nebo úpravě nastavení. Objednejte si zásobu baterií a příslušenství ke sluchadlu na specializovaném e-shopu www.audiodum.cz

 

 

Více informací

Sluchadla Phonak  komunikují s každým mobilem

13.05.2020

 

Krystalicky čistý zvuk, konektivita k jakémukoli chytrému telefonu vybaveného technologií Bluetooth a vzdáleným mikrofonům Roger, dobíjecí verze sluchadel a atraktivní design - tohle řešení musíte mít!