Phonak v České republice

Značku Phonak v České republice reprezentuje již 14 let lokální distributor - společnost REJA. Sluchadla Phonak jsou distribuována do ordinací odborných lékařů, foniatrů a nemocnic v České republice.


REJA spol. s r. o.

Odborně vyškolený zkušený personál v zázemí sedmi vlastních poboček, vybavených moderním diagnostickým zařízením, poskytuje nadstandardní individuální poradenskou a konzultační činnost pro klienty všech věkových skupin, kteří se potýkají s nedoslýchavostí. Naším cílem je najít komplexní řešení pro srozumitelnost poslechu v každé poslechové situaci, včetně doporučení příslušenství sluchadla pro poslech televize, telefonování, nebo školní či pracovní prostředí. Samozřejmostí je poskytování servisních služeb pro sluchadla a jejich příslušenství.Do not delete or try edit this element

Lepší poslech začíná u násDo not delete or try edit this elementNovinky, události a společenské aktivity

 

Přečtěte si nejnovější zprávy o událostech, nových produktech a našich aktivitách. 


Máme otevřeno a jsme tu stále pro Vás

15.05.2020

 

Zajistili jsme naše provozovny opatřeními, které chrání Vaše zdraví, jsou pravidelně dezinfikovány a personál je vybaven ochrannými prostředky. Pro Váš větší komfort doporučujeme zavolat si předem a domluvit se na konkrétní čas návštěvy.

Sluchadla umíme online

14.05.2020

 

Využijte služeb online a na dálku pro servis sluchadel zásilkovou formou nebo asistovaný servis. Sjednejte si konzultaci online k výběru sluchadel nebo úpravě nastavení. Objednejte si telefonicky nebo na e-shopu www.audiodum.cz zásobu baterií a příslušenství ke sluchadlu.

 

 

Více informací

Sluchadla Phonak Marvel komunikují s každým mobilem

13.05.2020

 

Krystalicky čistý zvuk, konektivita k jakémukoli chytrému telefonu a vzdáleným mikrofonům Roger, dobíjecí verze sluchadel a atraktivní design - tohle řešení musíte mít!