Zesílení výkonu

Získejte ze svých sluchadel co nejvíce a zůstaňte připojeni 


Lepší komunikace s bezdrátovým příslušenstvím

Bezdrátové doplňky Phonak jsou užitečná přídavná zařízení propojená s Vašimi sluchadly, která Vám pomáhají slyšet více v náročných situacích. Slyšte lépe v hluku nebo na dálku, při telefonování, při vyučování a při poslechu televize a multimédií. Nebo získejte snadný přístup k nastavení svého sluchadla dálkovým ovládáním Phonak.

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

Telefonování 

DOMA | MOBIL | KANCELÁŘ

Užijte si zřetelnější komunikaci mobilním telefonem. Příslušenství Phonak přenáší hlas volajícího přímo do sluchadel. 


Phonak DECT phone

Phonak DECT phone

Tento bezdrátový telefon vypadá jako běžný telefon, ale vlastně je mnohem výkonnější, neboť přenáší zvuk do obou sluchadel současně, omezuje šum a maximalizuje porozumění.

 

Telefon má zesilovací režim pro okamžiky, kdy uživatelé nemají sluchadla, a díky bezdrátovému přenosu dat může uživatel držet telefon běžným způsobem. Členové rodiny bez ztráty sluchu mohou používat bezdrátový telefon úplně stejně jako běžný telefon.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručku


Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

Televize - Multimédia

A DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ 

Užívejte si vysoce kvalitní zvuk přenášený přímo z Vašich oblíbených zvukových zdrojů do Vašich sluchadel. 


Phonak TV Connector

Jednoduché streamovací zařízení pro televizi a hudbu

TVLink with ComPilot - Interface to TV and other audio sources

TV Connector je bezdrátové řešení pro poslech televize se sluchadly Phonak Audéo B-DirectDíky unikátní technologii AirStream™, vyvinuté společností Phonak, již nebudete potřebovat žádné další přídavné streamingové zařízení nošené na těle. Zařízení TV Connector připojené k televizi přemění Vaše sluchadla v bezdrátová sluchátka. Se zařízením TV Connector si vychutnáte excelentní kvalitu stereo zvuku televizního vysílání a navíc bez rozpoznatelného zpoždění zvuku. U zařízení oceníte nadčasový diskrétní design. TV Connector můžete používat k dalším multimediálním zařízením. 

 


Phonak TVLink

Užívejte si vysoce kvalitní zvuk přenášený přímo z Vašich oblíbených zvukových zdrojů do Vašich sluchadel. 

TVLink with ComPilot - Interface to TV and other audio sources

TVLink se používá se zařízeními Phonak ComPilot nebo ComPilot Air. Každé sluchadlo Phonak s bezdrátovou komunikací se promění ve sluchátka s dosahem až 30 metrů. Nabízí zvuk ve stereo kvalitě a přenos s nepostřehnutelnou prodlevou.

 Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

 

Díky konektivitě Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.

Více ...

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuPhonak ComPilot Air

Phonak ComPilot Air

Malé a stylové zařízení Phonak ComPilot Air je zaměřeno na technologii Bluetooth a bezdrátově propojuje sluchadla Phonak Venture s mobilními telefony nebo hudebními zdroji podporujícími Bluetooth.

 

Lze je také používat se zařízeními Phonak TVLink nebo Phonak RemoteMic.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuPhonak PilotOne

Phonak PilotOne

Nejsnazší a diskrétní způsob ovládání sluchadel Phonak.

 

Dálkové ovládání Phonak Pilot One bylo navrženo tak, aby mělo maximální dopad, snadno se používalo a bylo diskrétní. Díky své chytré jednoduchosti a ergonomickému designu je zcela uživatelsky přívětivé.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručku

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

V hluku 

NEBO NA DÁLKU 

 

Budete mít stále pocit, že sedíte v první řadě a sledujete konverzaci bez ohledu na hlasitost řečníka nebo všudypřítomného hluku v místnosti.


Roger Pen

Roger Pen je špičkový bezdrátový mikrofon, který lidem se ztrátou sluchu umožňuje více slyšet řeč a rozumět jí v hlasitém hluku a na dálku. 

Roger Pen

Toto plně automatizované řešení postavené na technologii Roger, která mění pravidla hry, má prokazatelně lepší výkonnost než jakýkoliv bezdrátový mikrofon v oboru. Lze je používat jako samostatný mikrofon nebo společně se zařízeními Roger Pen či Roger Clip-On Mic. Má také Bluetooth pro mobilní telefonování a lze je rovněž používat k poslechu televize a multimédií. 

 Roger EasyPen

Roger EasyPen

Roger EasyPen je úžasný výrobek pro lidi, kteří touží po maximální jednoduchosti a zároveň plné výkonnosti technologie Roger a nepotřebují funkci Bluetooth ani manuální ovládání mikrofonu. 

 

 

IChytré řešení k překonání obtížných poslechových situací se vyznačuje prvotřídním výkonem technologie Roger pro řeč v hluku a na dálku.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger RemoteMic

Roger RemoteMic

Phonak RemoteMic je bezdrátový mikrofon pro individuální konverzace na dálku. Připíná se na oděv mluvčího. 

 

V kombinaci se zařízeními Phonak ComPilot Air nebo Phonak ComPilot přenáší hlas mluvčího přímo do obou sluchadel na vzdálenost až 20 metrů. 

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic

Roger Clip-on Mic je snadno použitelný bezdrátový mikrofon, který lidem se ztrátou sluchu umožňuje užívat si efektivní individuální konverzaci v hlasitém hluku a na dálku. 

 

Toto diskrétní příslušenství nošené na košili používá partner uživatele sluchadel. Je plně automatizované a pyšní se výkonností technologie Roger pro řeč v hluku, která změnila pravidla hry. Lze je používat jako samostatný mikrofon nebo společně s dalšími zařízeními Roger Clip-On Mic či Roger Pen. Lze je také používat k poslechu televize a multimédií. 

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručku


Roger Clip-on Mic

Roger TableMic

Zaměřte se spíše na práci než na poslech

 

Pracovní jednání velmi často představují náročné poslechové prostředí. Řešení je zcela jednoduché: zařízení Roger TableMic, které vysílá čistý řečový signál přímo do vašich sluchadel, umístěte na jednací stůl, což vám umožní se plně zapojit do probíhajícího pracovního jednání. Jedno zařízení Roger TabbleMic je ideální pro menší pracovní skupinu. Pro větší skupiny  je vhodné připojit několik zařízení Roger TableMic, aby každý účastník/uživatel sluchadel slyšel srozumitelně. S kapacitou baterie na více než 20 hodin se nikdy nebudete muset starat o provozní dobu zařízení.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručku

Do not delete or try edit this element


Do not delete or try edit this element

Při vyučování 

Ke skutečnému a smysluplnému vzdělávání dochází, jsou-li do něj děti opravdu zapojeny. Ale toto zapojení je možné, pouze jestliže studenti učitele zřetelně slyší a rozumí mu. 


Roger inspiro

Tento bezdrátový mikrofon pro učitele je hlavní složkou každého systému Roger určeného pro vzdělávání. Vyznačuje se dvěma možnostmi nošení mikrofonu, zjednodušenými nabídkami a upravitelnými programovými klávesami.

Roger inspiro

Roger nabízí tu nejlepší výkonnost v oboru pro řeč v hluku s prokázaným zlepšením až o 54 % oproti FM a digitálním systémům a 35 % oproti dynamické FM technologii. Roger inspiro funguje prakticky s každým závěsným sluchadlem, kochleárním implantátem a systémem pro zesílení pole zvukových vln a jedná se o jediný systém schopný přenášet řeč současně k uživatelům technologie Roger a FM technologie i k posluchačům v poli zvukových vln. 

 Roger DynaMic - the Roger inspiro passaround microphone

Roger DynaMic

PŘENOSNÝ MIKROFON ROGER DynaMic 

 

Tento odolný přenosný mikrofon funguje ve třídě spolu s mikrofonem Roger inspiro v síti MultiTalker, díky čemuž může každý slyšet, co studenti a učitelé říkají.

  • Kvalita zvuku Roger inspiro
  • Jednoduchý, efektivní design
  • Zcela bezpečný pro děti
  • Komfortní rozměry

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuDesign-integrated Roger Receivers

Reproduktory Roger

Designové integrované diskrétní připevňovací reproduktory pro sluchadla Phonak se vyznačují stejnou atraktivní estetikou a hladkými liniemi.

 

Při spárování s vybranými sluchadly jsou také voděodolné a k dispozici jsou možnosti ochrany proti neodborným zásahům. Při používání s bezdrátovým mikrofonem Roger, jako je například Roger Pen, nabízejí reproduktory Roger od společnosti Phonak špičkový zvuk a funkce.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger X - Miniature universal receiver

Phonak Roger X

MINIATURNÍ UNIVERZÁLNÍ REPRODUKTOR 

 

Miniaturní univerzální reproduktor Roger je kompatibilní prakticky s každým sluchadlem a kochleárním implantovaným řečovým procesorem na trhu. 

 

Stačí reproduktor Roger X propojit s bezdrátovým mikrofonem Roger a zprostředkovat tak špičkový výkon pro řeč v hluku každému se středně těžkou až hlubokou ztrátou sluchu. 

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger Focus

Roger Focus

Protože každé dítě si zaslouží šanci soustředit se. Bezdrátové systémy jako tento prokazatelně pomáhají dětem s jednostrannou ztrátou sluchu, poruchou sluchového zpracování a poruchou autistického spektra. 

 

Vhodné pro děti s normálním sluchem, které mají potíže s porozuměním v hlučném prostředí.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger MyLink

Roger MyLink

UNIVERZÁLNÍ INDUKČNÍ REPRODUKTOR SE ZÁVĚSNOU ŠŇŮRKOU 

 

Roger MyLink je snadno použitelný a dostupný reproduktor Roger vhodný pro používání s jakýmkoliv sluchadlem s funkcí T-Coil (od společnosti Phonak nebo jakéhokoliv jiného výrobce).

 

Roger MyLink je kompatibilní s většinou bezdrátových mikrofonů Roger.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger AudioHub - Audio transmission made easy

Roger AudioHub

Roger AudioHub vám umožňuje snadno přehrávat jeden nebo dva zvukové zdroje prostřednictvím reproduktoru Roger Dynamic SoundField DigiMaster, přenášet zvuk do jakýchkoliv přijímačů Roger a Phonak FM v místnosti či obojí současně. 

 

Zařízení Roger AudioHub navržené tak, aby spolu s rozhraním Roger inspiro fungovalo v síti MultiTalker od společnosti Phonak jako sekundární vysílač, lze připojit k jakémukoliv multimediálnímu přístroji se zdířkou pro audio, jako jsou interaktivní tabule, televize, rádia, počítače a MP3 přehrávače.

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuRoger WallPilot

Roger WallPilot

Toto nástěnné zařízení umístěné u dveří automaticky zapojí studentům přijímače Roger do stávající sítě Roger v místnosti v okamžiku, kdy do ní vkročí. 

 

TTaké učitelé mohou připojit své mikrofony, stačí je zapnout v blízkosti zařízení Roger WallPilot. 

 

file_download Stáhnout uživatelskou příručkuDynamic SoundField

Stačí zapojit, zapnout a učit!

Dynamic SoundField

Dynamic SoundField od společnosti Phonak zavádí novou éru zesílení při vyučování, neboť dětem se ztrátou sluchu nabízí špičkový zvuk, plně automatizované nastavení a snadnou integraci do FM systémů od firmy Phonak a řeší tak dnešní problémy s polem zvukových vln. 

 

PROKÁZANÉ VÝHODY Z HLEDISKA POLE ZVUKOVÝCH VLN

 

 

 Zlepšují se poslechové a studijní dovednosti studentů • Mluvčí nemusí tak často opakovat

 Lepší výklad a ukáznění studentů • Menší námaha hlasu učitelů 

 

 


Do not delete or try edit this element

Potřebujete-li další pomoc a informace, navštivte nejbližšího audiologa. Poskytovatel sluchadel vám může pomoci s výběrem dokonalého řešení.Do not delete or try edit this element