Vaše první návštěva u ušního lékaře

Pravidelné poslechové testy Vám pomohou rozpoznat ztrátu sluchu včas. Kdy jste si nechali naposledy vyšetřit sluch?


Jdeme na to

Pravděpodobně jste už přemýšleli, co se bude dít v průběhu odborné konzultace. Abyste se připravili na svou první návštěvu a zbavili se případných obav, rádi bychom Vám poskytli některé důležité informace, které Vám pomohou ji dobře zvládnout.

 

info Na první návštěvu byste měli časově počítat asi s hodinou. Pokud chcete, požádejte příbuzného nebo přítele, aby Vás doprovázel. Mnoho lidí se tak cítí jistější. Doprovod je užitečný zejména v případě, že existují komplikace v komunikaci.


Vyšetření

Specialista vyšetří Vaše uši. Především zkontroluje, zda-li se nejedná o problém nadměrné tvorby mazu nebo ušní infekce.Poslechový test

Po vyšetření Vám specialista udělá poslechový test. Nasadíte si sluchátka, do kterých Vám specialista bude postupně přehrávat sled tónů, z nichž některé budou hlasité a jiné velmi tiché. Vaším úkolem bude dát znamení specialistovi nebo stisknout tlačítko v okamžiku, kdy tón uslyšíte. Na základě vyšetření a poslechového testu Vám specialista bude moci sdělit více o Vašem sluchu a sluchové ztrátě.Výběr poslechových řešení

Na konci návštěvy Vám specialista vysvětlí všechny možnosti, které máte k dispozici, chcete-li si zlepšit sluch. Ukáže Vám nabídku sluchadel vhodných pro Vaši ztrátu sluchu. Vysvětlí Vám rozdíly mezi výrobky a jejich výhody.

 

info Informace: Nyní je vhodná doba položit všechny případné otázky a poskytnout specialistovi co nejvíce informací. Čím více toho o Vás bude vědět, tím lepší pomoci se Vám dostane. Proto je vhodné promyslet si před návštěvou situace, kdy máte potíže s poslechem (na rodinných oslavách, na poradách, v hlasitých prostředích, při sledování televize, při telefonování, při poslechu hudby atd.). DALŠÍ KROK: 

Úpravy Vašeho nového sluchadla na míru

Phonak stojí v čele celosvětového vývoje poslechových řešení. Díky naší neustálé snaze nalézat nová řešení se nám daří dosahovat jednoho z nejvyšších podílů inovací v odvětví. Zjistěte si více o sluchadlech Phonak.

 

Sluchadla Phonak lze upravit na míru tak, aby vyhovovala Vašim potřebám, je však třeba je optimalizovat, abyste stále byli naladěni bez ohledu na to, kde se nacházíte.


Navštivte poskytovatele sluchadel ještě dnes 

Váš poskytovatel sluchadel Vám pomůže vybrat nejvhodnější řešení. Zváží Vaše poslechové potřeby, Váš rozpočet, Váš životní styl a Vaše individuální poslechové preference.